Książka teleadresowa

DYREKTOR

Justyna Konik
tel. +48 32/ 286 64 54 wew. 26
tel. kom. + 48 663 405 008
e-mail: j.konik@karolinka.art.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA



Jakub Zorzycki
tel. +48 32/ 286 64 54 wew. 27
tel. kom. + 48 887 804 874
e-mail: j.zorzycki@karolinka.art.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH



Adam Adamczyk
tel. +48 503 724 226
e-mail: iod@karolinka.art.pl

DZIAŁ IMPRESARYJNY 

Barbara Wolko - Kierownik
tel. 32/ 286 64 54 wew. 21
e-mail: b.wolko@karolinka.art.pl

Iwona Tatarczuch - kino "Karolinka"
e-mail: i.tatarczuch@karolinka.art.pl

Natalia Kawka-Bień - specjalista ds. public relations i reklamy / relacje z mediami - URLOP

ZASTĘPSTWO: Weronika Flach 
tel. 32/ 286 64 54 wew. 22
e-mail: w.flach@deportacje45.pl
karolinka@karolinka.art.pl

DZIAŁ FINANSOWO-KADROWO-ADMINISTRACYJNY

Anna Izworska - główna księgowa
e-mail: a.izworska@karolinka.art.pl

Anna Mitas - specjalista ds. księgowości
tel. 32/ 286 64 54 wew. 23
e-mail: a.mitas@karolinka.art.pl

Katarzyna Biadasiewicz - specjalista ds. księgowości, kasjer
tel. 32/ 286 64 54 wew. 25
e-mail: kasa@karolinka.art.pl

Monika Mateja - specjalista ds. Kadr i Administracji
tel. 32/ 286 64 54 wew. 29
e-mail: m.mateja@karolinka.art.pl


Agnieszka Nawrat, Beata Cieśla - obsługa

DZIAŁ TECHNICZNY

Marek Gryboś - Kierownik
tel. 32/ 286 64 54 wew. 30
e-mail: m.grybos@karolinka.art.pl

Wojciech Tobor - operator kinowy, obsługa sceny
e-mail: w.tobor@karolinka.art.pl

CENTRUM DOKUMENTACJI DEPORTACJI GÓRNOŚLĄZAKÓW DO ZSRR W 1945 ROKU

dr Małgorzata Laburda-Lis - specjalista ds. opracowywania zbiorów
tel. 32 307-35-36
e-mail: m.laburda-lis@deportacje45.pl

Tomasz Nolewajka - specjalista ds. organizacji i promocji - URLOP

Weronika Flach - specjalista ds. dokumentacji archiwalnej
tel. 32 307-35-36
e-mail: w.flach@deportacje.45.pl

ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA "MAŁY ŚLĄSK"

Daniel Dziurka - Kierownik, instruktor,
choreograf ZPiT "Mały Śląsk"
tel. 32/ 286 64 54 wew. 30
e-mail: d.dziurka@karolinka.art.pl

Hanna Flach - wynajem strojów ludowych
tel. 665-318-217


Opublikował: Weronika Flach
Publikacja dnia: 26.04.2021
Podpisał: Justyna Konik
Dokument z dnia: 01.06.2015
Dokument oglądany razy: 7788
26.11.2022 // karolinka.art.pl/bip