HIT | Studio Accantus - Koncert

07.11.2021 / niedziela / 18:00
bilety: 95 zł
HIT | Studio Accantus - Koncert

Centrum Kultury "Karolinka" zaprasza na wyjątkowy koncert. Już 7 listopada o godz. 18:00 wystąpi przed państwem STUDIO ACCANTUS 
Bilety już w sprzedaży. 

Studio Accantus - utworzony przez Bartłomieja Kozielskiego zespół twórców i wykonawców, poruszający się w świecie musicalu i muzyki filmowej. Studio zyskiwało coraz większą rzeszę fanów zamieszczając nagrania na swoim kanale Youtube. Dziś kanał odwiedza codziennie ponad 250 tysięcy widzów, a ich filmy z piosenkami mają już ponad 350 milionów wyświetleń. Od kilku lat Studio Accantus koncertuje po całej Polsce przyciągając coraz szerszą publiczność.
Wokaliści Studia Accantus to utalentowani artyści z dużym dorobkiem scenicznym, występujący na deskach teatrów w całej Polsce, laureaci konkursów, uczestnicy muzycznych programów telewizyjnych.

Wystąpią: 

Małgorzata Chruściel - wokal
Kuba Jurzyk - wokal
Sylwia Przetak - wokal
Paweł Skiba - wokal

Kasia Mazurkiewicz - piano
Tomasz Boruch - gitary
Artur Siejka - bas
Artur Rapacz - perkusja

Szanowni Państwo, informujemy, że na to wydarzenie dostępna jest dodatkowa pula biletów przeznaczona tylko dla osób zaszczepionych. Zakup tych biletów możliwy jest wyłącznie w kasie Centrum i wiąże się z koniecznością posiadania certyfikatu potwierdzającego szczepienie przeciwko koronawirusowi i okazania go w momencie zakupu biletów oraz w dniu koncertu.