HIT!! | Koncert KWIAT JABŁONI

21.10.2021 / czwartek / 20:00
bilety: 99 zł
HIT!! | Koncert KWIAT JABŁONI

Centrum Kultury "Karolinka" zaprasza na kolejny hitowy koncert tej jesieni. Tym razem specjalnie dla widowni zgromadzonej w radzionkowskiej "Karolince" wystąpi KWIAT JABŁONI. 
Bilety w cenie 99 zł w sprzedaży od soboty 18 września, od godz. 15:00 

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. “Niemożliwe” z 2019 roku bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło “Mogło być nic” zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po miesiącu pokryło się złotem. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia pod teledyskami oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. 
-----
Muzycy dali się poznać szerszej publiczności za sprawą singla „Dziś późno pójdę spać”, który do tej pory w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 28 milionów razy. Szybko okazało się, że muzyków nie tak łatwo będzie zaszufladkować pod kategorię zespołu “jednego przeboju” – wszystkie następne produkcje (‘Niemożliwe”, “Wodymidaj”, “Wzięli zamknęli mi klub”, “Mogło być nic”, “Buka”) zdobyły uznanie i wielką popularność.

Kasia i Jacek, do tej pory, zagrali ponad 150 koncertów. Wyprzedali największe i najbardziej prestiżowe polskie sceny. Kwiat Jabłoni wystąpił między innymi na Open’er Festival, Spring Break Festival czy Pol’and’rock Festival, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Debiutujący zespół pod Małą Sceną zgromadził kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Kwiat Jabłoni otrzymał Złotego Bączka – nagrodę publiczności dla najlepszego zespołu 25. edycji Pol’and’Rock Festival.

 

Teledyski: 

Mogło być nic: 

Dziś późno pójdę spać: 

Wzięli zamknęli mi klub: 

Facebook: Kwiat Jabłoni
YouTube: Kwiat Jabłoni
Instagram: kwiatjabloni

Szanowni Państwo, informujemy, że na to wydarzenie dostępna jest dodatkowa pula biletów przeznaczona tylko dla osób zaszczepionych. Zakup tych biletów możliwy jest wyłącznie w kasie Centrum i wiąże się z koniecznością posiadania certyfikatu potwierdzającego szczepienie przeciwko koronawirusowi i okazania go w momencie zakupu biletów oraz w dniu koncertu.