Kabaret Młodych Panów - To jest chore

28.04.2021 / środa / 17:20
bilety: 70/60
Kabaret Młodych Panów - To jest chore

Zapraszamy na występ Kabaretu Młodych Panów W NOWYM (PRZENIESIONYM NA 2021 ROK) TERMINIE: 28.04.2021.

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy decyzję o przełożeniu występu Kabaretu Młodych Panów na nowy termin: 28.04.2021 roku.
Tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zakupionego już biletu informujemy, że godziny występów (17:20 i 20:45), miejsce, cena biletu pozostają bez zmian, zmienia się jedynie termin. 

Informacja dla osób, które chcą zwrócić bilety: klienci, którzy zapłacili w kasie kartą lub gotówką mogą dokonać zwrotu do 14 dni od otwarcia ponownego CK, a więc na chwilę obecną do 5 listopada.

Natomiast osoby, które zapłaciły przelewem mają na zwrot14 dni od daty pojawienia się ogłoszenia na naszych stronach (Informacja pojawiła się w piątek, 16 października).

Ci z Państwa, którzy w tych terminach nie powiadomią nas o chęci dokonania zwrotu zachowają swoje bilety.

---------------------

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

"To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

UWAGA! W związku z sytuacją pandemii w kraju każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić oświadczenie. W przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie wypełnia prawny opiekun: