Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu

14.03.2019 / czwartek / 20:30
bilety: parter 70zł / balkon 60zł
Kabaret Smile - To się nadaje do kabaretu

„To się nadaje do kabaretu” – NOWY program kabaretu Smile!

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

SMILE (smajl) to angielskie słowo oznaczające UŚMIECH. W języku polskim słowo jest nazwą własną kabaretu z Lublina.

Misja kabaretu jest mocno związana z jego nazwą – śmieszyć. Trzech  artystów bacznie obserwujących otaczająca nas rzeczywistość przenosi na scenę postaci i sytuacje, jakie są nam wszystkim bliskie z życia codziennego.

Smile to nie tylko skecze – to również piosenki wykonywane na najwyższym poziomie.

Kabaret występuje w wielu realizacjach telewizyjnych oraz jest gospodarzem programu „na żywo” w TVP2 pt. „Dzięki Bogu już weekend”.

Oficjalna strona www.smile.art.pl