Katarzyna Kłaczek - ODNOWA - koncert piosenki aktorskiej

19.09.2021 / niedziela / 18:00
bilety: 15 zł
Katarzyna Kłaczek - ODNOWA - koncert piosenki aktorskiej

Nowa fala brzmienia oparta na polskiej piosence lat 70 i 80. Rodowicz, Jędrusik, Sośnicka i wiele innych gwiazd polskiej sceny muzycznej ubranej w elektroniczne aranżacje Dawida Majewskiego i zupełnie nowe interpretacje Katarzyny Kłaczek. Repertuar łączący  publiczność starszą przez atrakcyjne dla nich pozycje repertuarowe z nieco młodszą, która otrzyma dawkę elektronicznego brzmienia. 

Katarzyna Kłaczek - absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Filia we Wrocławiu, aktorka, piosenkarka i tancerka. Na codzień współpracuje z Krakowskim Teatrem VARIETE oraz Teatrem Kameralnym w Bydgoszczy. Prywatnie fascynatka tworzenia mandali, uprawiania jogi i ideologii slow life. 

Autorem zdjęć jest Sebastian Mintus.
Wizualizacje stworzył Szczeciński Filmowiec Krzysztof Kuznicki. 
Aranżacje do wszystkich utworów stworzył muzyk, kompozytor i producent muzyczny Dawid Majewski

Dawid Majewski - Kompozytor i producent muzyczny eksperymentujący na styku muzyki elektronicznej i akustycznej. Specjalizacja - muzyka teatralna, filmowa, muzyka do gier i aplikacji, projektowanie dźwięku dla wizualizacji i mappingów interaktywnych. 
Absolwent muzykologii na Uniwersytecie Wrocławskim, studiów podyplomowych Menedżer Kultury w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kursu Music Design w Akademie Deutsche Pop w Wiedniu. 
Realizując muzykę do filmów, spektakli i przedstawień audio-wizualnych współpracował m.in. z takimi instytucjami jak: Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu, Teatr Dramatyczny w Legnicy, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocławski Teatr Lalek, Teatr Miejski w Gliwicach, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu czy Polski Instytut Sztuki Filmowej.