Koncert | NutkoSfera - CeZik dzieciom

24.02.2024 / sobota / 16:00
bilety: 40 zł – dzieci (od 0 do 16 lat) | 60 zł – dorośli
Koncert | NutkoSfera - CeZik dzieciom

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego...
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY ! 

 

Kochani! W sprzedaży pojawiła się dodatkowa pula biletów - zachęcamy do zakupu i udziału w koncercie! 

-----

Szanowni Państwo, na ten koncert zostały ostatnie bilety. Wiemy, że są porozrzucane po sali a chcielibyście siedzieć razem ze swoimi pociechami. Podpowiadamy: można zawsze kupić dwa oddalone od siebie miejsca i wziąć dziecko na kolana. Często podczas koncertów NutkoSfery po dwóch piosenkach dzieci i tak idą bawić się i tańczyć pod scenę... Jeśli nawet zdecydujecie się wziąć dziecko na kolana, pamiętajcie, że aby wejść na koncert, każde z Was – i rodzic i dziecko – musi mieć kupiony bilet.

Do zobaczenia na koncercie!

----------------------------------------------------------------

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.
Pieć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Sprawdź: www.NutkoSfera.pl (jesteśmy też na Instagramie) oraz www.CeZik.com
Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic (jest też na Instagramie)

Bilety:
40*/50 zł – dzieci (od 0 do 16 lat)
60*/70 zł – dorośli

* do końca czerwca