Koncert letni uczestników zajęć indywidualnych
Zapraszamy na wyjątkowy Koncert Letni uczestników zajęć muzycznych Centrum Kultury „Karolinka” – pełne energii i muzycznych emocji podsumowanie kolejnego sezonu artystycznego.
Na scenie wystąpią dzieci, młodzież i dorośli rozwijający swoje pasje podczas zajęć wokalnych oraz instrumentalnych prowadzonych w "Karolince". Publiczność usłyszy różnorodny repertuar – od znanych przebojów muzyki rozrywkowej po utwory, które przez ostatnie miesiące towarzyszyły uczestnikom podczas nauki i przygotowań do występu.
Koncert będzie okazją do zaprezentowania efektów całorocznej pracy, talentu oraz zaangażowania młodych i dorosłych artystów. To także doskonały moment, by wspólnie celebrować pasję do muzyki, wspierać występujących i spędzić letnie popołudnie w wyjątkowej atmosferze.
Serdecznie zapraszamy rodziny, przyjaciół oraz wszystkich miłośników muzyki do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego wydarzenia.
Wstęp wolny.
Uwaga! Podczas wydarzenia może wystąpić głośna muzyka oraz ostre światło, w tym stroboskopowe.
Informujemy, że podczas wydarzenia będzie wykonywana fotorelacja do celów promocyjnych i dokumentacyjnych.
.png)


.png)











