LATOLINKA | Foki kontra rekiny | Kino Karolinka

04.08.2022 / czwartek / 11:00
bilety: 12 zł
LATOLINKA | Foki kontra rekiny | Kino Karolinka

Gdy jej najlepszy przyjaciel ginie w ataku rekinów, foka Quinn zbiera "Team Seal", aby walczyć z gangiem rekinów, który opanował okolicę. Drużyna nie będąc przygotowana do takiej misji prosi wojownika Claggarta, aby ich przeszkolił.

Animowana komedia o zwariowanych fokach, przed którymi lepiej spływać i cwanych rekinach, którym opadną szczęki! Rafy koralowe żartów oraz ocean akcji i przygód już czekają w nowym filmie producentów i twórców hitów „ZAMBEZIA”, „KUMBO” oraz „AINBO – STRAŻNICZKA AMAZONII”. Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Film w polskiej wersji językowej | 1 godz. 45 min

UWAGA !! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETU GRUPOWEGO W CENIE 10 ZŁ OD OSOBY. GRUPY ZORGANIZOWANE ZOBOWIĄZANE SĄ DO WCZEŚNIEJSZEGO KONTAKTU TELEFONICZNEGO BĄDŹ MAILOWEGO Z KASĄ W CELU REZERWACJI WIĘKSZEJ ILOŚCI MIEJSC. ZAKUP BILETÓW GRUPOWYCH BEZPOŚREDNIO PRZED SEANSEM MOŻE OKAZAĆ SIĘ NIEMOŻLIWY.