LATOLINKA | Wycieczka do Funzeum w Gliwicach

25.08.2022 / czwartek / 09:00
bilety: 45 zł
LATOLINKA | Wycieczka do Funzeum w Gliwicach

Zapisy na wycieczkę odbywają się wyłącznie w kasie Centrum, od 9.08 (godz. 10:00) do 18.08. 2022r. Warunkiem zapisu na wycieczkę jest uiszczenie opłaty w wysokości 45 zł i dostarczenie zgody podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego.

Wiek uczestników: od 7 lat

Uczestnikami wycieczki mogą być wyłącznie dzieci mieszkające w Radzionkowie!

Wyjazd o godzinie 9:00

Zgoda na udział w wycieczce do pobrania TUTAJ !

------------------------------------------------------------------------------

MUZEUM, tylko na odwrót
Odwiedzając Funzeum, przygotuj się na kompletnie nieznane Ci doświadczenie, to zupełnie nowy typ obiektu rozrywkowo-edukacyjnego. Już na wejściu wiesz, że tutaj możesz wszystko, a jedynym zakazem jest zakaz zakazywania. Funzeum możesz kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

UWOLNIJ swoją kreatywność!
Odwiedzając Funzeum, przygotuj się na kompletnie nieznane Ci doświadczenie, to zupełnie nowy typ obiektu rozrywkowo-edukacyjnego. Już na wejściu wiesz, że tutaj możesz wszystko. Funzeum możesz kreować, na swoich zasadach. Zwykłe zwiedzanie zmienisz w niepowtarzalną i ekscytującą przygodę, krok po kroku poznając nasz magiczny świat. Co najważniejsze podczas tej beztroskiej zabawy możesz się sporo dowiedzieć.

ZANURZ SIĘ w świat funtazji!
Uwolnij swoją kreatywność, daj się ponieść funtazji. 4 tys. metrów kwadratowych, ponad 50 ekscytujących, multisensorycznych i interaktywnych instalacji, w kilkunastu pomieszczeniach inspirowanych magią kolorów i światła. To nasz mały kawałek świata stworzony po to byś mógł wyrazić siebie. Spędzisz tutaj długie, fascynujące godziny, a jedynym ogranicznikiem będzie Twoja wyobraźnia. Eksploruj, doświadczaj i kreuj Funzeum razem z nami!

Więcej informacji: funzeum.pl