Nerwica natręctw - Spektakl teatralny - PRZENIESIONE

05.12.2021 / niedziela / 16:00
bilety: 110/70 zł
Nerwica natręctw - Spektakl teatralny - PRZENIESIONE

Spektakl przeniesiony na 5 grudnia 2021 na godzinę 16.00!

Zgodnie § 7 Regulaminu Rezerwacji i Sprzedaży Biletów w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie jeżeli Państwu nie będzie odpowiadał nowy termin, jest możliwy zwrot kosztu biletów.

W przypadku zakupu biletów poprzez system sprzedaży online za pośrednictwem strony www.karolinka.art.pl kupujący informuje Centrum o chęci zrezygnowania z wydarzenia i możliwości uzyskania zwrotu kwoty zakupionego biletu drogą elektroniczną z adresu z którego było realizowane zamówienie na adres – kasa@karolinka.art.pl nie później niż w terminie 14 dni od momentu otrzymania maila z informacją o przeniesieniu wydarzenia.

W przypadku zakupu biletów gotówką lub kartą płatniczą w kasie Centrum kupujący informuje o chęci zrezygnowania z  wydarzenia i możliwości uzyskania zwrotu kwoty zakupionego biletu w terminie 14 dni od momentu ponownego otwarcia kasy (na chwilę obecną 26 marca).

Jeżeli zakupili Państwo bilety za pośrednictwem innych bileterii, a nie poprzez stronę www.karolinka.art.pl, prosimy o kontakt bezpośrednio z tymi bileteriami.

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” – sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów, zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palialia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie!

 

Spektakl prawdopodobnie od 18 roku życia!

 Autor: Laurent Baffie

Reżyseria: Artur Barciś

Obsada:

-        Karolina Sawka

-        Jowita Budnik

-        Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz

-        Rafał Królikowski

-        Artur Barciś/Andrzej Zieliński

-        Zdzisław Wardejn