Spektakl teatralny | Dobrze się kłamie | 16:00

09.10.2022 / niedziela / 16:00
bilety: 130-150 zł parter | 95 zł balkon
Spektakl teatralny | Dobrze się kłamie | 16:00

Bilety już w sprzedaży! 

"Dobrze się kłamie" - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich. Ten kameralny komediodramat był jednym z największych filmowych sukcesów kasowych 2016 roku. Adaptację oraz tłumaczenie przygotował Bartosz Wierzbięta - mistrz dowcipnych dialogów, znany między innymi ze "Shreka" i "Pingwinów z Madagaskaru".
Czy zastanawialiście się kiedyś, kto spośród Waszych przyjaciół coś ukrywa? Kto kłamie codziennie albo przynajmniej "nieco ściemnia"? A może by tak zacząć grać w otwarte karty? Co z tego może wyniknąć? Zanim sprawdzicie to w domu, wybierzcie się koniecznie do teatru na "Dobrze się kłamie". Grupa przyjaciół co jakiś czas, spotyka się na kolacji. Tym razem planują wspólnie oglądać zaćmienie księżyca. Jego fazy, według wielu wierzeń, wpływają na nasze zachowanie i nastrój. Ludzie mogą stać się nieprzewidywalni... Zaczęło się jak zwykle. Żarty, ploteczki, docinki - jak to wśród przyjaciół: wesoło. Do czasu, gdy ktoś zaproponował grę. Co stanie się, kiedy wszyscy podzielą się zawartością swojego telefonu, ujawnią maile i smsy? Komu „ściemnianie" wyjdzie na dobre, a kto się całkowicie pogrąży?

Spektakl w oparciu o film Paolo Genovese
przekład i adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
reżyseria światła: Karolina Gębska
asystentka reżysera: Agata Zdziebłowska
casting: Magdalena Daniel
realizacja nagrań: Jakub Nowakowski
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Tito Productions, Spektaklove

Spektakl "Dobrze się kłamie" grany jest na Scenie Spektaklove w Warszawie, podczas XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia to właśnie spektakl "Dobrze się kłamie"zdobył Grand Prix za warsztat i smak, budzenie śmiechu, nie rechotu, za szacunek i tolerancję wobec każdej odmienności"

To wydarzenie dotyczy spektaklu o godzinie 16:00, bilety na spektakl o godzinie 18:30 do kupienia TUTAJ