Zapraszamy na spotkanie dot. SUPERADY

W imieniu organizatorów zapraszamy przedstawicieli radzionkowskich organizacji pozarządowych na spotkanie organizowane przez Fundację Instytut Inicjatyw Lokalnych im. Waleriana Pańki

Projekt „SUPERADA” - spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie Radzionków
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych (III sektor) działających na terenie Miasta Radzionków do udziału w spotkaniu, którego tematem będą Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 września, o godz. 16.00 w Centrum Kultury „Karolinka” (plac Jana Pawła II 2).
Celem spotkania jest przede wszystkim poznanie i ocena kondycji III sektora w mieście oraz zaznajomienie uczestników z tematem lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego. Będzie to również doskonała okazja do wymiany spostrzeżeń i uwag na temat działalności organizacji pozarządowych na terenie miasta oraz zacieśniania kontaktu między ich przedstawicielami.
SUPERADA to kampania na rzecz promocji lokalnych Rad Działalności Pożytku Publicznego, która zakłada wzmocnienie udziału organizacji pozarządowych w procesie ich powoływania i wsparcie w zakresie bieżącego funkcjonowania. Projekt skierowany jest do organizacji społecznych działających na terenie województwa śląskiego, które chcą nawiązać współpracę z innymi stowarzyszeniami i jeszcze mocniej zaangażować się w życie lokalnych społeczności.
Link do strony projektu: https://instytutpanki.pl/superada/
*Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w spotkaniu proszone są o potwierdzenie swojej obecności za pomocą wiadomości mailowej lub telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu!*
Fundacja Instytut Inicjatyw Lokalnych im. prof. Waleriana Pańki
tel.: 733-410-875
email.: superada@instytutpanki.pl