Kontakt

Centrum Kultury "Karolinka"
Plac Jana Pawła II 2
41- 922 Radzionków

tel. +48 32 286 64 54
lub +48 32 286 63 45
karolinka@karolinka.art.pl 

NIP: 626-00-10-263
REGON: 000287125

 

Numer konta bankowego dla realizacji płatności za zajęcia stałe bądź bilety drogą elektroniczną:

ING Bank Śląski
41 1050 1230 1000 0002 0000 4133

(dokonując przelewu należy wpisać imię i nazwisko uczestnika, rodzaj zajęć, oraz okres, za który dokonywana jest wpłata - nie trzeba dostarczać wydrukowanych dowodów wpłaty do Impresariatu - wystarczy jedynie pamiętać o terminowym dokonywaniu wpłat)


Justyna Konik - Dyrektor
tel. 32 286 64 54 
tel. kom. 663 405 008
e-mail: j.konik@karolinka.art.pl 

Inspektor Ochrony Danych
e-mail: iod@karolinka.art.pl 

Jakub Zorzycki - Zastępca Dyrektora
tel. kom. +48 887 804 874
e-mail: j.zorzycki@karolinka.art.pl  


Dział Impresaryjny

tel. 32 286 64 54 wew. 21

czynny: poniedziałki, wtorki, środy i piątki od godz. 8:00 do 18:00, czwartki od godz. 8:00 do 16:00
weekendy: tylko podczas realizacji wydarzeń kulturalnych
w okresie wakacji (lipiec - sierpień) czynny od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00

Barbara Wolko - Kierownik
e-mail: b.wolko@karolinka.art.pl 

Iwona Tatarczuch - repertuar kina "Karolinka"
e-mail: i.tatarczuch@karolinka.art.pl 

Natalia Kawka-Bień - specjalista ds. public relations i reklamy / relacje z mediami 
tel. 32 286 64 54 wew. 22
e-mail: karolinka@karolinka.art.pl, n.kawka-bien@karolinka.art.pl
(zastępstwo Tomasz Nolewajka, t.nolewajka@karolinka.art.pl

Dział Techniczny

Marek Gryboś - Kierownik
e-mail: m.grybos@karolinka.art.pl
  
Wojciech Tobor - operator kinowy, obsługa sceny


Kasa

Poniedziałek:

NIECZYNNE

Wtorek:

10:00 - 15:30

Środa:

10:00 - 15:30

Czwartek:

12:00 - 19:00

Piątek:

10:00 - 15:30 

tel. 32/ 286 64 54 wew. 25
e-mail: kasa@karolinka.art.pl 


Dział Finansowo-Kadrowo-Administracyjny

czynny: poniedziałek - piątek w godz. od 9:00 do 16:00

Anna Mitas - Kierownik
tel. 32 286 64 54 wew. 29
e-mail: a.mitas@karolinka.art.pl 

Monika Mateja - specjalista ds. Kadr i Administracji
tel. 32/ 286 64 54 wew. 23
e-mail: m.mateja@karolinka.art.pl 


Księgowość

Anna Izworska - główna księgowa
tel. 32 286 64 54 wew. 24
e-mail: a.izworska@karolinka.art.pl 

Katarzyna Biadasiewicz - specjalista ds. księgowości, kasjer
tel. 32 286 64 54 wew. 25
e-mail: kasa@karolinka.art.pl 


Zespół Pieśni i Tańca "Mały Śląsk"

Daniel Dziurka - p.o. Kierownika, instruktor, choreograf ZPiT "Mały Śląsk"
tel. 32/ 286 64 54 wew. 31
e-mail: d.dziurka@karolinka.art.pl 

Hanna Flach - wynajem strojów ludowych
tel. 665-318-217


Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku

Judyta Ścigała – specjalista ds. dokumentacji archiwalnej i edukacji
tel. 32 307-35-36
e-mail: j.scigala@deportacje45.pl

Małgorzata Laburda-Lis – specjalista ds. opracowywania zbiorów
tel. 32 307-35-36
e-mail: m.laburda-lis@deportacje45.pl 

Tomasz Nolewajka – specjalista ds. organizacji i promocji
tel. 32 307-35-36
e-mail: t.nolewajka@deportacje45.pl