ODWOŁANE Kino "Karolinka" - "Pinokio"

21.11.2020 / sobota / 16:00
bilety: 12 zł
ODWOŁANE Kino

Szanowni Państwo, w związku z kolejnymi obostrzeniami dotyczącymi instytucji kultury informujemy, że seans zostaje odwołany.

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZWROTU BILETÓW:

Zwroty biletów będą dokonywane zgodnie z § 7 Regulaminu Rezerwacji i Sprzedaży Biletów w Centrum Kultury „Karolinka” w Radzionkowie.
W przypadku zakupu biletów gotówką lub kartą płatniczą w kasie Centrum kupujący może otrzymać zwrot kwoty zakupionego biletu w terminie do 60 dni od daty planowanego wydarzenia, które się nie odbyło.

To oznacza, że Ci z Państwa, którzy zakupili bilet w kasie mogą odebrać swoją należność pojawiając się w niej osobiście (z biletami oraz paragonem) do 19 grudnia 2020r.

W przypadku biletów zakupionych on-line na zwrot nastąpi automatycznie na konto, z którego zostały zakupione bilety.

 --------------------------------------------

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła.

Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.

2 godz. 05 minut

UWAGA! W związku z sytuacją pandemii w kraju każdy uczestnik zobowiązany jest wypełnić oświadczenie. W przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie wypełnia prawny opiekun: